Sekatory Nożycowe

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Sekator FELCO 160L

Lekki, wygodny i ergonomiczny sekator jednoręczny FELCO 160L dla hobbystycznych użytkowników o dużych dłoniach. Precyzyjny sekator wyprodukowany w Szwajcarii.

Cena

Sekator dla leworęcznych FELCO 9

Szwajcarski sekator ogrodniczy FELCO 9 dla użytkowników leworęcznych wyposażony w precyzyjną, kątową głowicę tnącą oraz lekkie i wytrzymałe uchwyty z kutego aluminium o dożywotniej gwarancji.

Cena

Sekator FELCO 8

Solidny, trwały i wydajny sekator FELCO 8 przeznaczony do ciężkich prac związanych z przycinaniem. Wyprodukowany w Szwajcarii. Dożywotnia gwarancja na uchwyty wykonane z kutego aluminium.

Cena

Sekator FELCO 7 (z obrotową rączką)

Wyprodukowany w Szwajcarii sekator nożycowy FELCO 7 z obrotową rączką oraz lekkimi i wytrzymałymi uchwytami z kutego aluminium, objętymi dożywotnią gwarancją.

Cena

Sekator FELCO 6

Kompaktowy sekator jednoręczny FELCO 6 zapewniający wydajność, duży zasięg, precyzję oraz siłę cięcia. Uchwyty z kutego aluminium, ostrza z hartowanej stali. Sekator FELCO 6 to przykład szwajcarskiej precyzji.

Cena

Sekator FELCO 5

Precyzyjny i trwały, szwajcarski sekator jednoręczny FELCO 5 wyposażony w wytrzymałe ostrze z hartowanej stali.

Cena

Sekator FELCO 4

Solidny i wyjątkowo trwały sekator jednoręczny FELCO 4 umożliwiający cięcie gałęzi o średnicy nawet do 25 mm. Wykonany w Szwajcarii z kutego aluminium i hartowanej stali.

Cena

Sekator FELCO 300

Precyzyjny i lekki sekator do zbierania i przycinania niewielkich gałązek, kwiatów i owoców FELCO 300. Wyposażony w głowicę tnąca wykonaną ze stali nierdzewnej oraz ergonomiczne uchwyty.

Cena

Sekator FELCO 2

FELCO 2 to ikoniczny, wielokrotnie nagradzany szwajcarski sekator jednoręczny. To najwyższej jakości uniwersalne narzędzie do cięcia i przycinania wyznaczające standardy jakości, niezawodności i trwałości.

Cena

Sekator dla leworęcznych FELCO 16

Ergonomiczny, wydajny i trwały, szwajcarski sekator jednoręczny FELCO 16 zaprojektowany dla osób leworęcznych, z uchwytami z kutego aluminium, objętymi dożywotnią gwarancją.

Cena

Sekator FELCO 15 (z obrotową rączką)

Kompaktowy, lekki i precyzyjny sekator ogrodniczy FELCO 15 z obrotową rączką redukującą siłę wymaganą do wykonania cięcia o 30%. Wyprodukowany w Szwajcarii.

Cena