Lista produktów marki FELCO

FELCO Europe GmbH
 

Narzędzia firmy FELCO® zostały zaprojektowane w taki sposób, by harmonijnie współpracować z naturą.

  

Pomimo tego, że strategia biznesowa FELCO jest bardzo mocno zorientowana na rynek profesjonalny, to użytkownicy domowi nie zostali pozostawieni sami sobie: ci, którzy cenią sobie dobrze wykonaną pracę, muszą także posiadać dostęp do najlepszych narzędzi do przycinania i cięcia.

 

Produkty FELCO® to między innymi:

 
 

FELCO od zawsze poszukuje sposobów, by wytwarzać narzędzia najwyższej jakości zgodnie ze szczegółowo określonymi procedurami, mając przy tym jeden cel: doskonałość. Różne świadectwa wydane przez instytucje zewnętrzne w takich dziedzinach, jak Jakość, Środowisko oraz Bezpieczeństwo są tego potwierdzeniem.

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Cążki do drutu FELCO C3

Praktyczne i poręczne cążki FELCO C3 do powtarzalnego cięcia stalowych lin i drutu o średnicy do 3mm. Wyprodukowano w Szwajcarii.

Cena 274,24 zł

Cążki do drutu FELCO C7

Szwajcarski obcinacz do drutu FELCO C7 zapewniający czyste cięcie, bez zgniatania stalowych lin oraz drutów o średnicy do 7mm. Wyposażony w specjalny system cięcia trójkątnego, wykonany z wysokiej jakości hartowanej stali.

Cena 282,86 zł

Kabura na sekator FELCO 910+ (skórzana)

Wyprodukowana w USA, wytrzymała kabura FELCO 910+ z naturalnej skóry, umożliwiająca wygodne przechowywanie i transport sekatorów FELCO wraz z osełką.

Cena 121,03 zł

Kabura na sekatory FELCO 921 (skórzana)

Podwójna kabura FELCO 921 z naturalnej skóry umożliwiająca wygodne przenoszenie przy sobie dwóch sekatorów lub sekatora i piły składanej. Wyprodukowana w USA.

Cena 191,35 zł

Nóż do okulizacji FELCO 3.90 10

Poręczny ale wytrzymały szwajcarski nożyk składany do okulizacji, bez szpatułki FELCO 3.90 10. Ostrze o długości 51 mm wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Cena 111,23 zł

Nóż do okulizacji FELCO 3.90 40

Profesjonalny szwajcarski, nożyk składany do okulizacji ze szpatułką z tyłu ostrza FELCO 3.90 40. Ostrze o długości 44 mm wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Cena 153,22 zł

Nóż do okulizacji FELCO 3.91 10

Szwajcarski, składany nóż do okulizacji z chowaną mosiężną szpatułką FELCO 3.91 10. Poręczny i wytrzymały scyzoryk, idealny do pracy przy drzewach owocowych, kwiatach oraz winoroślach.

Cena 170,52 zł