0

Nożyce teleskopowe do żywopłotu ARS K-90 0Z

316,43 zł
Wysyłka w 24 godziny
Brutto
Teleskopowe nożyce do żywopłotów ARS KR-900Z przeznaczone do cięcia gałązek o średnicy do 6mm. Zaprojektowane z myślą o wyżej położonych i trudniej dostępnych partiach żywopłotów i krzewów.
Ilość

Winogrona

Ogrodnictwo

Pielęgnowanie

Architektura krajobrazu

Teleskopowe nożyce do żywopłotów ARS KR-900Z do cięcia gałązek o średnicy do 6 mm. Te niezawodne i precyzyjne nożyce zostały zaprojektowane z myślą o wyżej położonych i trudniej dostępnych partiach żywopłotów i krzewów.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej oraz nowatorskim technologiom, teleskopowe nożyce ARS KR-900Z bez problemu poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej niesfornym krzewem i żywopłotem w Twoim ogrodzie.

Docenione przez zawodowych ogrodników i sadowników na całym świecie, nożyce do żywopłotów ARS KR-900Z idealnie sprawdzą się przy cięciu, pielęgnacji i formułowaniu roślin, w tym winorośli, w ogrodnictwie oraz architekturze krajobrazu.

Ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali


Wysokiej jakości japońska stal wykorzystana do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS
 

Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.

Prezentowany produkt wyróżnia się długo trzymającym ostrość i wyjątkowo wytrzymałym ostrzem, które zawdzięcza swoje właściwości dzięki użytej specjalnie wyselekcjonowanej japońskiej stali.

Wyjątkową twardość nadaje ostrzu stop żelaza z dużą zawartością węgla. Następnie stop ten jest poddawany specjalnemu procesowi wyżarzania, dzięki któremu ostrze zyskuję odpowiednią elastyczność.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.


Ochronna powłoka niklowa

Mimo wykorzystania do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS wysokiej jakości, wytrzymałej stali spełniającej Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), poddanej specjalnemu procesowi obróbki termicznej, ostrze tego produktu zostało dodatkowo pokryte powłoką niklową, zapewniającą ponad przeciętną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

Zastosowanie tego typu powłoki umożliwiło wydłużenie żywotności narzędzia oraz jego skuteczne zabezpieczenie przed plamami, rdzą oraz żywicą.

Miękki gumowy amortyzator wstrząsów


Amortyzatory wstrząsów w sekatorach i nożycach ARS
 

Komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zastosowany w tym modelu gumowy amortyzator, umiejscowiony na ramionach narzędzia w odpowiedniej odległości od ostrza, pochłania większość energii powstałej po wykonaniu cięcia, znacząco redukując siły oddziałujące na ręce użytkownika podczas pracy.

Praktyczna regulacja docisku ostrzy


Praktyczna regulacja docisku ostrzy w nożycach do żywopłotów ARS
 

Gładkie i dokładne przycinanie żywopłotów.

Dzięki zastosowaniu w nożycach do żywopłotów ARS, śruby regulującej docisk ostrzy, możliwe jest efektywne wykorzystanie całej krawędzi tnącej, aż po sam czubek ostrza.

Takie z pozoru proste rozwiązanie zapewnia gładkie i dokładne cięcie, podczas którego nawet najdrobniejsze gałązki nie uciekają z pomiędzy ostrzy.

Lekkie i wytrzymałe teleskopowe ramiona z aluminium

Większy zasięg i moc, niska waga.

Nożyce te posiadają wytrzymałe i lekkie ramiona z aluminium, umożliwiające przycinanie nawet wyżej położonych gałązek. Wygodny teleskopowy mechanizm umożliwia szybką zmianę długości narzędzia, co znacząco ułatwia jego transport i przechowywanie oraz przede wszystkim dopasowanie do aktualnie wykonywanej pracy.

Dzięki wydłużeniu ramion w nożycach do żywopłotów ARS K-900Z, możliwe jest cięcie z jeszcze większą siłą, bez dodatkowego wysiłku.
 
ARS-K-900Z

Opis

Maksymalna średnica ciętej gałęzi
6 mm
Waga
980 g
Długość całkowita
720 mm - 1050 mm

Specyficzne kody

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Napisz swoją opinię

Nożyce teleskopowe do żywopłotu ARS K-90 0Z

Teleskopowe nożyce do żywopłotów ARS KR-900Z przeznaczone do cięcia gałązek o średnicy do 6mm. Zaprojektowane z myślą o wyżej położonych i trudniej dostępnych partiach żywopłotów i krzewów.

Napisz swoją opinię

Polecane produkty

Nożyce teleskopowe do...

316,43 zł