Lista produktów marki Oregon

Od momentu stworzenia pierwszego łańcucha w 1947 r. OREGON® stale wprowadza na rynek nowe innowacyjne produkty i technologie opierając się na najnowszych osiągnięciach techniki.

 
 
OREGON® to światowy lider w produkcji układów tnących i akcesoriów do urządzeń leśno - ogrodniczych.

  

Produkty OREGON® to między innymi:

 
 

OREGON oferuje układy tnące i akcesoria do wszystkich marek urządzeń dostępnych na rynku, w tym do: Stihl, Makita, Dolmar, Husqvarna, Oleo-Mac, Shindaiwa, Echo, Solo i inne.

OREGON® to część międzynarodowego koncernu, który zatrudniając ponad 4500 ludzi, działa na całym świecie i posiada własne fabryki w Portland, Oregon USA, Guelph, Ontario, Kanada oraz Curtiba, San Paolo w Brazylii. Posiada również własne centra dystrybucyjne w Tokio, Moskwie, Tewkesbury, Tubingen, Lyonie, Varberg i Mont-Saint Guibert/Courcelles (Belgia).

Firma w pełni angażuje się w dbałość o jakość. Strategia rozwoju produktu i proces rozwoju idzie w parze z dwoma ważnymi czynnikami w firmie: zaawansowaną produkcją oraz kadrą zarządzającą. Posiadamy pełne zaufanie do naszych produktów. Wiemy, że ich jakość i niezawodność sprosta oczekiwaniom. Jesteśmy ponadto dumni z systemu dystrybucyjnego jaki stworzyliśmy od lat czterdziestych XX wieku.

Jest 191 produktów.

Pokazano 1-12 z 191 pozycji